هنر مهاجرمعرفی

هنر تزئین کیک از هنرمند ایرانی

تزئین باور نکردنی کیک توسط نانیک

هنر کیک پزی و تزئین کیک را در این قسمت از برنامه هنر مهاجر، تهیه شده توسط تلویزیون مهاجر در کانادا، ببینید. نانیک کیک ، کارگاه کیک پزی خانگی واقع در شهر مشهد است. اما به واقع کارهایی که از این کارگاه خانگی بیرون میاید هم ردیف بهترین کیک پزیها و تزئین کیکهای دنیاست.

در این ویدئو نمونه کارهایی از تزئین کیک را خواهید دید که در نگاه اول باور اینکه این یک کیک است دشوار خواهد بود. کار هایی مانند، کیک ترک سیگار، کیک دوربین عکاسی، کیک تولد اختصاصی و …

تلویزیون مهاجر برای حمایت از هنرمندان فارسی زبان ایرانی، افغان و تاجیک بصورت رایگان کارهای هنری ایشان بر روی شبکه های اجتماعی و وبسایت خود منتشر می کند. برای حمایت از هنرمندانمان در دنیا، اشتراک گذاری را فراموش نکنید و برای دوستان خود ارسال نمایید تا بتوانیم از هنرمندان فارسی زبان در جهان حمایت کنیم.

hami 468

اگر به یوتیوب دسترسی دارید یا خارج کشور زندگی میکنید ویدئو را در کانال یوتیوب تلویزیون مهاجر ببینید:

[namasha id=”86k7bELp” responsive=”true”]

اینستاگرام نانیک کیک

تلویزیون مهاجر، در برنامه ای به نام هنر مهاجر، آثار هنری تمام فارسی زبانان تمام دنیا را به نمایش میگذارد تا رسانه ای برای نمایش اثر شما به جهانیان باشیم. شما هم در صورت تمایل برای پخش آثار خود روی وبسایت تلویزیون پر مخاطب مهاجر در کانادا و آمریکا همچنین کانال یوتیوب مهاجر، ویدئو کار هنری خود را بروی تلگرام ما به شماره ۹۱۰۰-۳۱۲(۳۱۳)۱+ ارسال نمایید.

چطور بود؟ ستاره بدین.
[کل: 0 میانگین: 0]

دکمه بازگشت به بالا