اخبار آمریکااخبار

مناظره انتخاباتی آمریکا

پوشش مناظره پر جنجال بین ترامپ و بایدن

مناظره ریاست جمهوری: ترامپ در برابر بایدن

مناظره انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا امشب ساعت 21 به وقت شرق آمریکا در شهر کلیولند ایالت اوهایو برگزار شد و نزدیک به دو ساعت ادامه یافت. این مناظره که اولین از مجموع سه مناظره پیش از انتخابات بود بسیار جنجالی برگزار شد. طوری که در طول مناظره، جو بایدن در پاسخ به قطع مکرر صحبتهایش توسط دونالد ترامپ به او گفت: ممکنه ساکت بشی! ( “Would you shut up, man?” ) و یکبار هم وی را دلقک خطاب کرد.

مناظره ریاست جمهوری آمریکا

این مناظره توسط مجری کهنه کار آمریکایی، کریس والاس برگزار شد. آقای والاس، مجری قدیمی شبکه فاکس نیوز بخوبی توانست این مناظره را مدیریت کرده و درباره محور های تعیین شده، پرسش ها را مطرح نماید. عناوین پرسش شده از هر دو کاندید ریاست جمهوری آمریکا از این قرار بود:

  • مالیات پرداختی ترامپ
  • بحث درباره ایجاد اشتغال
  • بحث درباره خانواده جو بایدن
  • مساله “نظم و قانون”
  • آقای ترامپ و مساله گرمایش زمین
  • سوال درباره رای گیری پستی

هنوز نمیتوان اظهار نظر کرد که پیروز این مناظره کدام کاندید بود. باید منتظر ماند و عکس العمل رای دهندگان آمریکایی را دید.

مناظره انتخاباتی آمریکا

این اولین دور مناظرات ریاست جمهوری آمریکا بود. قرار است قبل از انتخابات آمریکا در تاریخ 3 نوامبر 2020، دو مناظره دیگر در تاریخ های 15 و 22 اکتبر ، برگزار شوند.

شما درباره نتایج انتخابات چه فکر میکنید؟ نظرات خود را کامنت کنید.

چطور بود؟ ستاره بدین.
[کل: 19 میانگین: 3.8]

ادمین مهاجر

تلویزیون مهاجر در سال ۱۳۹۸ در شهر ونکوور کانادا تاسیس شد. هدف اصلی تلویزیون مهاجر که یک رسانه مشتمل بر ۸ بخش مختلف است٬ انتقال اطلاعات صحیح به مهاجران فارسی زبان و علاقمندان مهاجرت٬ فارغ از هر جهت گیری مذهبی و سیاسی می باشد. در تلاشیم مهاجرت را توام با آگاهی و راه موفقیت را برای مهاجران هموار سازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا