تبلیغ کنید!

رسانه های مهاجر توسط کارشناسان دیجیتال مارکتینگ اداره میشود. ما با کمترین هزینه خدمات شما را به مخاطبانتان در ایران، کانادا، آمریکا و اروپا معرفی خواهیم کرد. وبسایت ها و شبکه های اجتماعی ما محل برندینگ شما خواهند بود. سیستم هوشمند تبلیغات و بازریابی ما شما فقط به اندازه ای که دیده میشوید پرداخت خواهید کرد. 

0
نفر ایرانی ساکن کانادا و آمریکا
0
بازدید روزانه از تمام رسانه های مهاجر
1500
سنت هزینه هر بار دیده شدن تبلیغ شما

آیا تلویزیون مهاجر مکانی مناسب برای تبلیغ شماست؟

تلویزیون مهاجر از ونکوور کانادا با در اختیار داشتن رسانه هایی همچون وبسایت و شبکه های اجتماعی، پخش زنده، تالارهای گفتگو با موضوعیت مهاجرت، آموزش زبان، مهارت های مهاجرت، روانشناسی مهاجرت کاریابی در کانادا، آمریکا و اروپا، آموزش زبان، بهترین مکان برای تبلیغات بیزنس های ایرانیان مقیم کانادا و آمریکا می باشد.

social media

قیمت بنرهای تبلیغاتی به ازای دیده شدن

قیف فروشتان را گشادتر کنید!

بازدید افراد بیشتر از وبسایت شما که ممکن است به خدمات شما نیاز داشته باشند، احتمال فروش شما را افزایش خواهد داد. ما افراد بیشتری که نیازمند خدمات شما هستند را با کمترین هزینه به سمت بیزنس شما هدایت می کنیم که به این فعالیت در مارکتینگ Lead Generation می گویند. از کجا برای شما لید تولید خواهیم کرد؟ لیست زیر بخشی از آن می باشد.

وبسایت اصلی تلویزیون مهاجر بخش اصلی شبکه رسانه ای مهاجر را تشکیل می دهد. این وبسایت مشتمل بر اخبار و مقالات و داستانهای مهاجرت است و روزانه بالغ بر هزاران بازدید دارد. مکانهای تبلیغ در وبسایت اصلی شامل موارد زیر است:

Am : بنر بالای وبسایت با لینک به سایت شما

Bm: بنر های سایدبار با لینک به سایت شما

Cm: بنر های میان متن نوشته ها با لینک به سایت شما

Dm: بنر پایین نوشته با لینک به سایت شما

برای دیدن مکان تبلیغات بروی تصویر، کلیک کنید.

شروع سفارش آگهی/خدمات بازاریابی

وبسایت پخش مهاجر محل انتشار ویدئو های تلویزیون مهاجر همچنین برنامه های پخش زنده از کاناداست. در ساخت این بخش از تکنولوژی ابری استفاده شده تا همراه تکنیک فشرده سازی حداکثری ویدئو ها حتی کاربران سایر کشور ها و ایران با اینترنت کم سرعت بتوانند ویدئو ها را تماشا کنند.

محل تبلیغ در وبسایت مهاجر پلی بصورت بنری به شکل زیر است:

Ap : بصورت بنر در بالای صفحات سایت مهاجر پلی

Bp: بصورت بنری در بین ویدئو های مهاجر پلی

Cp: ویدئو های اسپانسری

Dp: پوشش پخش زنده و ایونت های شما

برای دیدن مکان تبلیغات بروی تصویر، کلیک کنید.

شروع سفارش آگهی/خدمات بازاریابی

انجمن گفتگوی مهاجرتی گپی با مهاجر، در واقع یک شبکه اجتماعی با موضوع ویزا و مهاجرت است، هر روز به تعداد اعضا آن افزوده میشود و افراد سوالات خود را مطرح کرده و توسط ساکنین کانادا، آمریکا و اروپا به سوالات پاسخ داده میشود.

انجمن گپی با مهاجر به جرات یکی از بهترین و پر بازده ترین وبسایت ها برای بیزنس هایی مانندکلاس زبان، صرافی، مشاورین مهاجرت و غیره می باشد.

Ag : بنر بالای وبسایت با لینک به سایت شما

Bg: بنر های سایدبار و پروفایل کاربران با لینک به سایت شما

Cg: بصورت بنری در بین سوالات مهاجرتی

Dg: بنر های سایدبار با لینک به سایت شما

برای دیدن مکان تبلیغات بروی تصویر، کلیک کنید.

شروع سفارش آگهی/خدمات بازاریابی

اینفوئنسر مارکتینگ یا معرفی شدن در شبکه های اجتماعی افراد پرطرفدار، روش حرفه ای در دیجیتال مارکتینگ هست که در صورت استفاده غلط ، نه تنها پول شما را هدر می دهد. بلکه به اعتبار بیزنس شمال هم لطمه خواهد زد.

تلویزیون مهاجر با مدیریت برخی اینفلوئنسرهای فارسی و انگلیسی زبان در کانادا و آمریکا بهترین راه برای جلب مشتری و هدایت آنها با شبکه های اجتماعی یا وبسایت های شماست.

شما فقط به اندازه ای پول میپردازید که دیده میشوید. ما پیج های اینفوئنسر ها را بر مبنای نرخ تعامل آنها ارزش گذاری کرده ایم تا شما بیشترین بازگشت سرمایه را در تبلیغات داشته باشید.

برای استفاده از پلن اینفوئنسر مارکتینگ ما در فرم تماس باما درخواست خود را درج کنید.

تماس با ما

حالا برای معرفی کسب و کار خود تبلیغ هدفمند کنید

دکمه بازگشت به بالا