اخبار آمریکااخبار

طوفان لورا چند ایالت آمریکا را در هم کوبید

تخریب لوئیزیانا و هشدار به تگزاس

طوفان لورا در حال عبور از روی آمریکا

چند روزی است که اداره هواشناسی آمریکا درباره طوفان لورا (Laura Hurricane) به ایالت های جنوبی هشدار داده است. در بین آنها دو ایالت لوئیزیانا و تگزاس در مرکز خطر بوده اند. هم اکنون که در حال نشر این خبر هستیم. طوفان لورا از روی خلیج مکزیک عبور کرده و تقریبا دو ایالت لوئیزیانا و شرق تگزاس را نیز در نوردیده است.

حرکت توفند لورا

خسارات جدی به ایالت تگزاس وارد نشده اما شدت طوفان در لوئیزیانا بیشتر بوده و خسارات هم بیشتر است. طوفان به سمت شمال شرق و سایر ایالات در حرکت است و قدرت آن به تدریج در حال کاسته شدن.

ads template2

طوفان لورا در تگزاس

با توجه به هشدار های زود هنگام اداره هوا شناسی، شرق تگزاس و شهر هیوستون امروز نیمه تعطیل بود و خانه های لویزیانا هم به مقاصدی امن تر تخلیه شده و در حالت آماده باش به سر میبردند به همین دلیل تا کنون تلفات جانی گزارش نشده است.

خرابی طوفان لورا در لوئیزیانا

اطلاعات بیشتر را در صفحه ویکی طوفان لورا ببینید

چطور بود؟ ستاره بدین.
[کل: 3 میانگین: 5]

ادمین مهاجر

تلویزیون مهاجر در سال ۱۳۹۸ در شهر ونکوور کانادا تاسیس شد. هدف اصلی تلویزیون مهاجر که یک رسانه مشتمل بر ۸ بخش مختلف است٬ انتقال اطلاعات صحیح به مهاجران فارسی زبان و علاقمندان مهاجرت٬ فارغ از هر جهت گیری مذهبی و سیاسی می باشد. در تلاشیم مهاجرت را توام با آگاهی و راه موفقیت را برای مهاجران هموار سازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا