اخبار استرالیااخبار

مرز های استرالیا هنوز بسته است!

آخرین خبر از برنامه باز شدن پرواز های خارجی

در استرالیا، محدویت های قرنطینه در ایالت های مختلف یکی یکی در حال کم شدن است. اما مرزهای این کشور برای ورود افراد خارجی بسته میباشد. به گزارش تلویزیون مهاجر، نخست وزیر استرالیا، اسکات موریسون برنامه خود را برای برداشتن محدودیت رفت و آمد در مرز های استرالیا چنین عنوان کرد.

نخست وزیر استرالیا از طرح سه مرحله ای برای حذف محدودیت های قرنطینه در این کشور خبر داد. وی افزود با دادن اختیارات به دولت های ایالتی قصد داریم طی سه مرحله تا پایان مواه جولای شرایط محدودیت ها بدلیل شیوع کرونا در استرالیا را حذف کنیم. اما همچنان برنامه ای برای از سرگیری پرواز های بین المللی ندارند.

اسکات موریسون نخست وزیر استرالیا
اسکات موریسون نخست وزیر استرالیا در کنار دونالد ترامپ

اسکات موریسون گفت: استرالیا برنامه ای برای بازشدن پرواز های بین المللی در آینده نزدیک ندارد. تنها مواردی کوچک ممکن است بصورت استثنا توسط مرزبانی استرالیا بررسی و تایید گردد. این اظهارات در شرایطی مطرح شد که گروهی از اقتصاد دانان استرالیا متشکل از 31 نفر متفق القول، طی نظرسنجی در نشریه فایندر، بر این عقیده بودند که حداقل تا پایان سال 2020 برنامه پرواز های خارجی استرالیا از سر گرفته نخواهد شد.

hami 468

تلویزیون مهاجر به محض دریافت خبری جدید در این باره شما را از جزئیات آن آگاه خواهد کرد.

چطور بود؟ ستاره بدین.
[کل: 2 میانگین: 5]

ادمین مهاجر

تلویزیون مهاجر در سال ۱۳۹۸ در شهر ونکوور کانادا تاسیس شد. هدف اصلی تلویزیون مهاجر که یک رسانه مشتمل بر ۸ بخش مختلف است٬ انتقال اطلاعات صحیح به مهاجران فارسی زبان و علاقمندان مهاجرت٬ فارغ از هر جهت گیری مذهبی و سیاسی می باشد. در تلاشیم مهاجرت را توام با آگاهی و راه موفقیت را برای مهاجران هموار سازیم.

‫2 نظر از خوانندگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا