اخبار آمریکاآمریکا

در یک قدمی پیروزی جو بایدن

ترامپ به دنبال تنظیم شکایت و ابطال آراء

آیا پیروزی جو بایدن نزدیک است؟

با گذشتن نزدیک به 24 ساعت از انتخابات آمریکا نتایج صندوقهای رای حاکی از پیروزی احتمالی جو بایدن است. از شب گذشته با اینکه هنوز نتایج به نفع دونالد ترامپ بود، وی تهدید به ابطال آرای برخی ایالت ها کرد و از تنظیم شکایت خبر داد.

نتایج زنده انتخابات آمریکا را اینجا ببینید

تا اینجا جو بایدن با 253 رای الکتروال از دونالد ترامپ با 214 رای جلو تر می باشد. اما نکته مهمتر اینکه در بین شش ایالت باقیمانده به احتمال زیاد آرای ایالت های آریزونا و نوادا به نفع جو بایدن خواهد بود. در این انتخابات 105 میلیون رای در آمریکا بصورت پستی ارسال شده است. دونالد ترامپ معتقد است رای گیری پستی موجب تخلف انتخاباتی شده است و باید برخی از آرای میشیگان که به نفع بایدن بوده باید باطل گردد.

hami 468

طبق قوانین آمریکا اگر دونالد تراپ حاضر به ترک کاخ سفید نباشد، رییس مجلس نمایندگان، خانم نانسی پلوسی که اصولا یک دموکرات و هم حزب بایدن است بصورت موقت مسئولیت ریاست جمهوری آمریکا را بر عهده خواهد گرفت.

حال باید منتظر بود تا پایان امروز به وقت آمریکا و ببینیم، اعلام نتایج انتخابات آمریکا به کجا خواهد کشید.

پیروزی جو بایدن

عضو کانال تگرام مهاجر تی وی شوید.
کانال یوتیوب تلویزیون مهاجر را دنبال نمایید.
کانال اینستاگرام آسانترین راه ارتباط

چطور بود؟ ستاره بدین.
[کل: 12 میانگین: 4.3]

ادمین مهاجر

تلویزیون مهاجر در سال ۱۳۹۸ در شهر ونکوور کانادا تاسیس شد. هدف اصلی تلویزیون مهاجر که یک رسانه مشتمل بر ۸ بخش مختلف است٬ انتقال اطلاعات صحیح به مهاجران فارسی زبان و علاقمندان مهاجرت٬ فارغ از هر جهت گیری مذهبی و سیاسی می باشد. در تلاشیم مهاجرت را توام با آگاهی و راه موفقیت را برای مهاجران هموار سازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا