قصه فارسیکودکان

افسانه خورشید و ماه – قصه کودکان

زمان قصه: 10 دقیقه | رده سنی: 5 تا 10 سال

امشب خاله پگاه با داستان جدیدی به اسم افسانه خورشید و ماه به خونه شما میاد. قصه صوتی افسانه خورشید و ماه بر گرفته از افسانه های آفریقایی درباره این دو عنصر طبیعت است. و داستان رودخانه ایست که می خواهد میهمان خورشید شود. اما از آنجا که در فرهنگ آفریقایی رودخانه نماد بی پایان بودن است. داستان عوض می شود.

در پایان یک لالایی قشنگ موزیکال رو مهمون خاله پگاه هستید. امیدوارم لذت ببرید و در نظرات درباره عکس العمل فرزندانتون با شنیدن این داستان بنویسید.

یک از راه های حفظ زبان و فرهنگ برای نسل آینده قصه گویی هست. متاسفانه امروزه پیدا کردن قصه های خوب و مفید برای رده های سنی پایین دشوار شده. لذا تلویزیون مهاجر طی توافقی با خانم پگاه رضوی، قصه گوی خوشنام ایرانی، داستانهای صوتی فارسی برای بچه های عزیز مهیا کرده تا دین خود را به زبان و فرهنگ پارسی ادا کرده باشه.

ads template2
چطور بود؟ ستاره بدین.
[کل: 1 میانگین: 5]

ادمین مهاجر

تلویزیون مهاجر در سال ۱۳۹۸ در شهر ونکوور کانادا تاسیس شد. هدف اصلی تلویزیون مهاجر که یک رسانه مشتمل بر ۸ بخش مختلف است٬ انتقال اطلاعات صحیح به مهاجران فارسی زبان و علاقمندان مهاجرت٬ فارغ از هر جهت گیری مذهبی و سیاسی می باشد. در تلاشیم مهاجرت را توام با آگاهی و راه موفقیت را برای مهاجران هموار سازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا