زندگی کاناداییاخبار کانادا

رتبه‌بندی شرافتمند‌ترین شهرهای جهان

میزان شفافیت در شهرهای کانادا

در جدیدترین رتبه بندی انجام شده در جهان، 6 شهر کانادایی در لیست درستکار‌ترین و صادق‌ترین شهرهای جهان قرار گرفتند.

به گزارش تلویزیون مهاجر به نقل از narcity ، از بین شهرهای جهان 75 شهر بزرگ توسط شرکت Twinner مورد بررسی قرار گرفتند و رتبه‌بندی انجام شده بر اساس میزان صداقت در بخش‌های مختلف زندگی روزانه، صداقت مدنی، شفاف سازی در دولت، اقتصاد و جامعه صورت گرفته است.

toronto

hami 468

اتاوا با قرار گرفتن در جایگاه چهاردهم جهان و با کسب امتیاز کل 90.5 از 100 بالاترین رتبه در کانادا را به خود اختصاص داده است و بهترین عملکرد را درزمینه شفاف‌سازی در دولت و جامعه و درک انواع مختلف سرقت داشته است.

تورنتو، ونکوور و کلگری به ترتیب در رده‌های 19، 20 و 21 قرار گرفتند. ادمونتون جایگاه 52 و مونترال جایگاه پنجاه‌ و چهارم را از آن خود کردند.

جای تعجب نیست که نام کانادا در لیست بهترین‌های جهان چه از نظر سطح کیفی زندگی در جهان و چه از نظر داشتن دانشگاه‌های عالی در سطح جهانی قرار گیرد. با وجود این، قرار‌گیری در صدر لیست همیشه هم خوب نیست. تحقیقات اخیر نشان می‌دهد که بالاترین سطح استرس در جهان در سال 2020 متعلق به کانادایی‌ها بوده است.

 

عضو کانال تگرام مهاجر تی وی شوید.
کانال یوتیوب تلویزیون مهاجر را دنبال نمایید.
کانال اینستاگرام آسانترین راه ارتباط

چطور بود؟ ستاره بدین.
[کل: 1 میانگین: 5]

ads template2

ادمین مهاجر

تلویزیون مهاجر در سال ۱۳۹۸ در شهر ونکوور کانادا تاسیس شد. هدف اصلی تلویزیون مهاجر که یک رسانه مشتمل بر ۸ بخش مختلف است٬ انتقال اطلاعات صحیح به مهاجران فارسی زبان و علاقمندان مهاجرت٬ فارغ از هر جهت گیری مذهبی و سیاسی می باشد. در تلاشیم مهاجرت را توام با آگاهی و راه موفقیت را برای مهاجران هموار سازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا