زندگی کاناداییکانادا

رممبرنس دی (روز یادبود) در کانادا

داستان گل هایی که بر سینه سنجاق میشود

اگر در کانادا زندگی می کنید، این روزها درباره ریممبرنس دی شنیده اید، یا حداقل، گل های لاله سرخی که همه بر سینه ها سنجاق کرده اند را دیده اید. اما داستان چیست؟

هر ساله روز 11 نوامبر در کانادا به یاد کهنه سربازان کانادایی و افرادی که در جنگ جهانی اول جان خود را فدای صلح کردند. پاس داشته میشود. برای پاسداشت صلح و ادای احترام به همه کهنه سربازان کانادایی که برای این کشور جنگیده اند از روزها قبل همه ساکنین کانادا گل های سرخی که Poppy نامیده میشود به سینه ها الصاق می کنند.

ریممبرنس دی

ads template2

این روزها اگر در خیابانهای کانادا قدم بزنید افراد مسنی را می بینید که داوطلبانه با سینی های پر از گل های پاپی مصنوعی این گل ها را به رایگان به شما تعارف میکنند تا به سینه سنجاق کنید.

آیا این روز در کانادا تعطیل رسمی است

روز یادبود صلح یا ریممبرنس دی در 6 استان کانادا تعطیل رسمی است اما استانهای اونتاریو، نواسکوشیا، کبک و منیتوبا این روز را تعصیل رسمی نمی دانند. در بسیاری از سایر کشورهای مشترک المنافع هم همین روز پاس داشته میشود.

عضو کانال تلگرام مهاجر تی وی شوید.
کانال یوتیوب تلویزیون مهاجر را دنبال نمایید.
کانال اینستاگرام آسانترین راه ارتباط

چطور بود؟ ستاره بدین.
[کل: 5 میانگین: 4.4]

ادمین مهاجر

تلویزیون مهاجر در سال ۱۳۹۸ در شهر ونکوور کانادا تاسیس شد. هدف اصلی تلویزیون مهاجر که یک رسانه مشتمل بر ۸ بخش مختلف است٬ انتقال اطلاعات صحیح به مهاجران فارسی زبان و علاقمندان مهاجرت٬ فارغ از هر جهت گیری مذهبی و سیاسی می باشد. در تلاشیم مهاجرت را توام با آگاهی و راه موفقیت را برای مهاجران هموار سازیم.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا