زندگی کاناداییورزشی

سرگرمی‌های رایج در کانادا

درست همانند بسیاری از کشورهای جهان، در کانادا نیز تفریحات و سرگرمی‌های رایج بسیاری وجود دارد که افراد می‌توانند در اوقات فراغت خود انجام دهند.

به گزارش تلویزیون مهاجر به نقل از canadacollege، این مقاله به بررسی محبوب‌ترین سرگرمی‌ها و تفریحاتی که مردم کانادا انجام می‌دهند، می‌پردازد و احتمالاً خواهید دید که در این لیست چندین سرگرمی و تفریح وجود دارد که شما هم معمولاً در اوقات فراغت خود انجام می‌دهید.

book

اولین تفریح و سرگرمی محبوب مردم در کانادا خواندن است و دومین سرگرمی پرطرفدار آن‌ها تماشای تلویزیون است. با این وجود بسیاری از کانادایی‌ها عاشق گذراندن وقت با خانواده هستند و فعالیت‌های بسیاری را به صورت گروهی همراه با خانواده انجام می‌دهند.

از دیگر تفریحات محبوب رفتن به سینما است و سینماهای بسیاری در سرتاسر کانادا وجود دارد که جدیدترین و پرفروش‌ترین فیلم‌ها را به نمایش می‌گذارند.

جای تعجب نیست که با وجود تعدد دریاچه در سراسر کانادا ماهیگیری نیز یکی دیگر از سرگرمی‌های محبوب کانادایی‌ها به حساب بیاید.

sport

بسیاری از افراد در هرسنی که باشند وبگردی و گشت و گذار در اینترنت را دوست دارند. با این حال افرادی هم هستند که  از باغبانی، کرایه کردن فیلم، پیاده روی یا ورزش کردن لذت می‌برند.

یکی دیگر از رایج‌ترین و محبوب‌ترین سرگرمی‌ها گوش دادن به موسیقی است و همچنین بر تعداد کسانی که شکار کردن تفریحشان است، اضافه می‌شود. تفریحات دیگر کانادایی‌ها شرکت در تیم‌های ورزشی، خرید کردن و مسافرت است.

اگر می‌خواهید در کانادا سرگرمی مورد علاقه خود را دنبال کنید اول در اینترنت جستجو کنید تا بفهمید که برای خرید ابزار ولوازم مربوط به سرگرمی مورد علاقه خود چه مقدار هزینه باید بکنید و اگر این هزینه برایتان گران است ارزش دارد که به جای خرید کردن باعضویت در گروه‌های مربوطه به تجهیزات مورد نیاز سرگرمی خود دسترسی پیدا کنید. یادتان نرود سرگرمی و تفریحاتی نیز وجود دارد که برای شما هزینه‌ای ندارد بنابراین شما مجبور نیستید که برای داشتن سرگرمی هزینه‌ای متحمل شوید.

fish

تقریباً مانند بسیاری از کشورهای دیگرجهان، بسیاری از کانادایی‌ها چیزی را بیشتراز تماشا کردن تلویزیون دوست ندارند. با داشتن کانال‌های تلویزیونی بسیار، انتخاب گسترده‌ای برای تماشای تلویزیون نیز خواهید داشت و در 24 ساعت شبانه روز می‌توانید تلویزیون تماشا کنید. برخی از این کانال‌ها به زبان انگلیسی و برخی دیگر به زبان فرانسوی پخش می‌شوند. می‌توانید طیف وسیعی از کانال‌های چند زبانه نیز پیدا کنید.

اگر شما اهل ورزش کردن هستید باید بگوییم تعداد زیادی باشگاه ورزشی در کانادا وجود دارد که می‌توانید در آن‌ها ثبت نام کنید و با افراد جدید آشنا شوید. در مورد وجود باشگاه ورزشی در محله خود تحقیق کنید.

فرقی نمی‌ کند که 7 یا 70 ساله باشید شما در هر سن می‌توانید به دنبال سرگرمی مورد علاقه خود بروید وعضو گروه‌های مختلف ورزشی و سرگرمی شوید.

 

عضو کانال تگرام مهاجر تی وی شوید.
کانال یوتیوب تلویزیون مهاجر را دنبال نمایید.
کانال اینستاگرام آسانترین راه ارتباط

چطور بود؟ ستاره بدین.
[کل: 1 میانگین: 5]

ادمین مهاجر

تلویزیون مهاجر در سال ۱۳۹۸ در شهر ونکوور کانادا تاسیس شد. هدف اصلی تلویزیون مهاجر که یک رسانه مشتمل بر ۸ بخش مختلف است٬ انتقال اطلاعات صحیح به مهاجران فارسی زبان و علاقمندان مهاجرت٬ فارغ از هر جهت گیری مذهبی و سیاسی می باشد. در تلاشیم مهاجرت را توام با آگاهی و راه موفقیت را برای مهاجران هموار سازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا