اخبار کانادااخبار

شرایط سفر کانادایی ها به اروپا

ممنوعیت سفر کانادایی ها به اروپا در دوران کرونا

سفر کانادایی ها به اتحادیه اروپا به دلیل کرونا ممنوع می شود

اتحادیه اروپا به دلیل افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا، کانادایی ها را برای سفر به این قاره ممنوع الورود می کند.

اتحادیه اروپا در ماه جولای فهرستی از کشورهایی را که امکان سفر غیرضروری به کشورهای اروپایی را دارند، تهیه کرد. کانادا و 14 کشور دیگر از روز اول در این فهرست قرار داشتند. اما آمریکا از همان ابتدا در فهرست کشورهای ممنوع الورود بود و در فهرست مذکور قرار نداشت.

در ماه آگوست، اتحادیه اروپا در پی افزایش تعداد موارد ابتلا به کرونا در این کشورها، الجزایر، مونته نگرو، مراکش و صربستان را از فهرست کشورهای مجاز حذف کرد.

hami 468

متصدیان بهداشت و درمان اتحادیه اروپا برای تصمیم گیری راجع به ایجاد تغییر در فهرست، هر دو هفته جلسه تشکیل می دادند ولی تاکنون تغییری در آن ایجاد نکرده بودند.

افزایش موارد ابتلا در کانادا و تصمیمات اتحادیه اروپا

در پی افزایش موارد ابتلا به کرونا در کانادا، اتحادیه اروپا قصد دارد کانادا، تونس و گرجستان را از فهرست کشورهای مجاز حذف کرده و سنگاپور را جایگزین آنها کند.

در تجدید نظر جدیدی که در فهرست کشورهای مجاز برای سفر به اروپا می شود، وضعیت کشورهای استرالیا، چین، نیوزلند، رواندا، سنگاپور، کره جنوبی، تایلند و اوروگوئه تغییر خواهد کرد.

این تغییرات به معنای ممنوعیت سفرهای ضروری نیست و الزاما در تمام کشورهای اروپایی یکسان اجرا نمی شود. مثلا کشور فرانسه هیچگونه محدودیتی برای تردد مسافران ایجاد نکرده است.

آژانس خدمات مرزی کانادا اطلاعاتی در این رابطه منتشر نکرده است اما بر اساس مرکز آمار کانادا در ماه جولای، 57 هزار نفر از فرانسه، 11 هزار نفر از هلند و 42 هزار نفر از آلمان به کانادا سفر کرده اند.

چطور بود؟ ستاره بدین.
[کل: 8 میانگین: 4.5]

hami 468

تحریریه مهاجر

تلویزیون مهاجر در سال ۱۳۹۸ در شهر ونکوور کانادا تاسیس شد. هدف اصلی تلویزیون مهاجر که یک رسانه مشتمل بر ۸ بخش مختلف است٬ انتقال اطلاعات صحیح به مهاجران فارسی زبان و علاقمندان مهاجرت٬ فارغ از هر جهت گیری مذهبی و سیاسی می باشد. در تلاشیم مهاجرت را توام با آگاهی و راه موفقیت را برای مهاجران هموار سازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا