اخبار آمریکااخبار
موضوعات داغ

لغو برنامه های مهاجرتی آمریکا

فرمان اجرایی ترامپ جهت لغو موقت مهاجرت به آمریکا

به گزارش تلویزیون مهاجر رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد: به منظور مبارزه با دشمن نامرئی ( ویروس کرونا ) فرمان اجرایی لغو موقت برنامه های مهاجرتی آمریکا را امضا خواهد کرد. اگر چنین اتفاثی رخ دهد برنامه های مهاجرتی آمریکا بطور موقت لغو خواهد شد. با توجه به نزدیکی به اعلام نتایج لاتاری گرین کارت آمریکا باید دید که این فرمان نتیج لاتاری را هم تحت الشعاع قرار خواهد داد یا خیر.

گرچه هم اکنون رفت و آمد و سفر ها به آمریکا حتی با همسایه شمالی، کشور کانادا هم به پایین ترین سطح در چند سال اخیر رسیده و مسئولین مرزبانی هر دو کشور جلوی عبور و مرور های غیر ضروری بین کانادا و آمریکا را میگیرند. اما لغو شدن برنامه های مهاجرتی آمریکا موضوع جدیدی بود.

آقای ترامپ مانند همیشه پیام خود را توسط توئیتر منتشر کرد، اما خاطر نشان نکرد دقیقا کدام برنامه های مهاجرتی منظور وی بودند. تلویزیون مهاجر به محض اعلام اخبار جدید در این باره آنرا در وبسایت این رسانه منتشر خواهد کرد.

hami 468
چطور بود؟ ستاره بدین.
[کل: 1 میانگین: 5]

ادمین مهاجر

تلویزیون مهاجر در سال ۱۳۹۸ در شهر ونکوور کانادا تاسیس شد. هدف اصلی تلویزیون مهاجر که یک رسانه مشتمل بر ۸ بخش مختلف است٬ انتقال اطلاعات صحیح به مهاجران فارسی زبان و علاقمندان مهاجرت٬ فارغ از هر جهت گیری مذهبی و سیاسی می باشد. در تلاشیم مهاجرت را توام با آگاهی و راه موفقیت را برای مهاجران هموار سازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا