اخبار کانادااخبار

پیامدهای اولین مناظره انتخاباتی آمریکا

افزایش تمایل مهاجرت به کانادا بعد از اولین مناظره

افزایش تمایل مهاجرت به کانادا بعد از مناظره ترامپ و بایدن

پس از پایان نخستین مناظره انتخاباتی 2020 ایالات متحده آمریکا، حواشی آن همچنان ادامه دارد. خبرگزاری سی ان ان از مناظره ترامپ و بایدن به عنوان بدترین مناظره ریاست جمهوری تاریخ آمریکا یاد کرد.

کریس والاس، مجری این مناظره، در مصاحبه بانیویورک تایمز این مناظره را تأسف برانگیز قلمداد کرد. گرچه این تنها نظر کریس والاس نیست.

مناظره انتخاباتی آمریکا

ads template2

بر اساس گزارش هافتینگتون پست، شرکت گوگل اعلام کرد یک ساعت بعد از این مناظره جستجوی راه و روش مهاجرت به کانادا توسط کاربران آمریکایی بسیار بالا بوده است.

از جمله ایالت هایی که بیشترین سهم را در آمار این جستجو داشته اند، می توان به ایالات ماساچوست، میشیگان و اوهایو اشاره کرد.

علاوه بر سیاست های نژادپرستانه و مشکلات مالیاتی ترامپ، نحوه برخورد دو نامزد که با بی احترامی و الفاظ زشت همراه بود، در این اقدام عمومی تاثیر به سزایی داشته است.

چطور بود؟ ستاره بدین.
[کل: 5 میانگین: 3.4]

تحریریه مهاجر

تلویزیون مهاجر در سال ۱۳۹۸ در شهر ونکوور کانادا تاسیس شد. هدف اصلی تلویزیون مهاجر که یک رسانه مشتمل بر ۸ بخش مختلف است٬ انتقال اطلاعات صحیح به مهاجران فارسی زبان و علاقمندان مهاجرت٬ فارغ از هر جهت گیری مذهبی و سیاسی می باشد. در تلاشیم مهاجرت را توام با آگاهی و راه موفقیت را برای مهاجران هموار سازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا