اخبار آمریکااخبار

ناقلین اصلی ویروس کرونا

دانشمندان ناقلین اصلی ویروس کرونا را یافتند

ناقلین اصلی ویروس کرونا چه کسانی هستند؟

بر اساس تحقیقات دانشکده محیط زیست دانشگاه پرینستون و دانشمندان دانشگاه جان هاپکینز، کودکان و نوجوانان ناقلین اصلی ویروس کرونا هستند.

نتایج این پژوهش در مجله نیچر به چاپ رسیده است. بر اساس یافته های متخصصان هندی، حدود 70 درصد از مبتلایان به کرونا، این ویروس را به کسی انتقال نداده اند. اما با این وجود بیشتر از 8 درصد افراد به این وضعیت مبتلا شده اند.

ناقلین اصلی کرونا

hami 468

حدود 500،000 بیمار ساکن ایالت های آندرا پرادش و تامیلند مورد برسی قرار گرفتند، و در نتیجه این بررسی مشخص شد کودکان و نوجوانان نسبت به افراد بزرگسال بیشتر باعث انتقال بیماری کرونا می شوند.

این محققان همچنین یادآور شدند، در بین گروه های سنی مختلف، افراد هم سن بیشتر مستعد انتقال بیماری هستند.

ناقلین اصلی کرونا

با تجزیه و تحلیلی که بر شاخص های مرگ و میر صورت گرفت، مشخص شد بیمارانی که در این کشور به کرونا مبتلا شدند 8 روز با این بیماری جنگیده و سپس فوت شده اند، در صورتیکه این بازه زمانی برای آمریکا 13 روز بوده است.

لازم به ذکر است این تحقیقات، جامع ترین تحقیقاتی بوده است که تا به امروز درباره کرونا صورت گرفته است و هیچ تحقیقی در جهان تکمیل تر از آن نبوده است.

چطور بود؟ ستاره بدین.
[کل: 2 میانگین: 3]

ads template2

تحریریه مهاجر

تلویزیون مهاجر در سال ۱۳۹۸ در شهر ونکوور کانادا تاسیس شد. هدف اصلی تلویزیون مهاجر که یک رسانه مشتمل بر ۸ بخش مختلف است٬ انتقال اطلاعات صحیح به مهاجران فارسی زبان و علاقمندان مهاجرت٬ فارغ از هر جهت گیری مذهبی و سیاسی می باشد. در تلاشیم مهاجرت را توام با آگاهی و راه موفقیت را برای مهاجران هموار سازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا