اخبار استرالیااخبار

کمک هزینه ایالت استرالیای غربی

کمک 600 دلاری دولت استرالیای غربی

کمک 600 دلاری دولت ایالت استرالیای غربی

دولت استرالیای غربی تصمیم گرفت با آغاز ماه نوامبر به حساب های بانکی بیش از یک میلیون و 100 هزار خانوار که در ایالت استرالیای غربی سکونت دارند، اعم از اینکه مالک هستند یا مستأجر، 600 دلار پرداخت کند.

بر اساس برآوردی که دولت استرالیای غربی انجام داده است، این مبلغ هزینه برق و انرژی خانوارهای ساکن در این ایالت را برای مدت 4 ماه تأمین خواهد کرد. ایالت استرالیای غربی بزرگترین ایالت این کشور است که نزدیک به یک سوم از مساحت این کشور را اشغال کرده است. بزرگترین شهر این ایالت پرت هست که قریب به دو میلیون نفر جمعیت دارد.

کمک هزینه استرالیا

hami 468

مارک مک گوان، نخست وزیر استرالیای غربی اظهار کرد، امید دارد در آستانه کریسمس و سال نو، این مبلغ به خانواده هایی که دارای مشکلات مالی هستند، کمک کند. لارم به ذکر است دولت استرالیای غربی برای اجرای این طرح 644 میلیون دلار هزینه خواهد کرد.

چطور بود؟ ستاره بدین.
[کل: 2 میانگین: 5]

تحریریه مهاجر

تلویزیون مهاجر در سال ۱۳۹۸ در شهر ونکوور کانادا تاسیس شد. هدف اصلی تلویزیون مهاجر که یک رسانه مشتمل بر ۸ بخش مختلف است٬ انتقال اطلاعات صحیح به مهاجران فارسی زبان و علاقمندان مهاجرت٬ فارغ از هر جهت گیری مذهبی و سیاسی می باشد. در تلاشیم مهاجرت را توام با آگاهی و راه موفقیت را برای مهاجران هموار سازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا