اخبار کانادااخبار

ترودو تست کووید_19 داد

ترودو به دلیل خارش گلو تست کووید_19 داد

ترودو در ماه سپتامبر به دلیل خارش گلو تست کووید_19 داد

بر اساس اظهار جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا، وی در ماه سپتامبر به دلیل سوزش و خارش گلو تست کووید_19 داد. پس از تست به توصیه پزشک معالج در خانه ماند و پس از اینکه نتیجه تست کرونای وی منفی شد، دوباره به محل کار بازگشت.

روز دوشنبه، ترودو به خبرنگاران گفت: «در ماه سپتامبر در دهان و حلق خود کمی احساس خارش داشتم و سپس با پزشک خود مشورت کردم و به توصیه او تست کرونا دادم که نتیجه آن منفی بود و توانستم دوباره به کار خود بازگردم.»

این نخستین بار بود که جاستین ترودو درباره تست کرونای خود به صورت علنی صحبت کرد. البته هنوز مشخص نیست که ترودو آزمایش کرونای خود را کجا داده است.

ads template2

ترودو

ترودو در حالی به این سؤالات درباره تست کرونای خود پاسخ می دهد که دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا و همسرش ملانیا و شماری از نزدیکان و قانونگذاران کاخ سفید به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

علی رغم اینکه ترودو همانند شخصیت های عالی رتبه واشنگتن دی سی، که نتایج تست کرونای خود را به صورت علنی بیان می کنند، رفتار نمی کند، اما بر اساس اظهارات خودش، دفتر وی در هر مرحله از قوانین پیروی می کند.

ترودو

ترودو بیان کرد: «من، دفترم و دولت فدرال در هر مرحله از راهکارهای مقامات بهداشت عمومی تبعیت می کنیم.»

زمانیکه تست کرونای سوفی گرگوار ترودو، همسر جاستین ترودو، مثبت شد، علی رغم اینکه تست خود رئیس جمهور منفی بود، ولی ترودو به توصیه بهداشت عمومی تا بهبودی کامل همسرش، به همراه وی در قرنطینه ماند.

ترودو در ادامه به سخنان خود افزود که هر گاه مدل مؤثری برای آزمایش آنتی بادی باشد، اقدام به این کار خواهد کرد.

hami 468
چطور بود؟ ستاره بدین.
[کل: 2 میانگین: 5]

تحریریه مهاجر

تلویزیون مهاجر در سال ۱۳۹۸ در شهر ونکوور کانادا تاسیس شد. هدف اصلی تلویزیون مهاجر که یک رسانه مشتمل بر ۸ بخش مختلف است٬ انتقال اطلاعات صحیح به مهاجران فارسی زبان و علاقمندان مهاجرت٬ فارغ از هر جهت گیری مذهبی و سیاسی می باشد. در تلاشیم مهاجرت را توام با آگاهی و راه موفقیت را برای مهاجران هموار سازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا