اخبار کانادااخبار

محدودیت مرزی کانادا و آمریکا

تمدید محدودیت مرزی کانادا و آمریکا برای هفتمین بار

محدودیت مرزی کانادا و آمریکا تا 21 نوامبر تمدید شد

محدودیت های سفر در کانادا تا یک ماه دیگر تمدید شد. جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا با انتشار پستی در توئیتر اعلام کرد مرزهای کانادا و آمریکا تا 21 نوامبر بسته خواهد بود. اگر مسافران با هدف توریسم، خرید یا تفریح قصد داشته باشند از آمریکا وارد کانادا شوند، در لب مرز به آمریکا عودت داده خواهند شد، زیرا تنها افرادی می توانند به کانادا وارد شوند که سفرشان ضروری باشد. از جمله دلایل ضروری سفر به کانادا نیز می توان به تردد محصولات تجاری از طریق راه آهن و کامیون برای ارسال کالاهای اساسی اشاره کرد.

شهروندان کانادا و همچنین دارندگان اقامت دائم که در کانادا هستند نیز می توانند به همراه اقوام درجه یک خود به کانادا وارد شوند. اقوام درجه یک شامل همسر، فرزند، والدین تنی یا ناتنی، قیم و سرپرست قانونی می شود. کانادا در اوایل ماه جاری، محدودیت های سفر را برای بستگان دور، دانشجویان و افراد دارای وابستگی های احساسی و عاطفی برداشت. بستگان دور ملزم به داشتن دلیل اساسی برای ورود به کانادا نیستند، اما باید حداقل 15 روز را در کانادا بمانند.

دلایل دیگری که افراد می توانند به کانادا وارد شوند نیز شامل شرکت در مراسم تدفین، حضور در آخرین روزهای عمر یکی از عزیران و یا ارائه حمایت های پزشکی می شود. دانشجویانی که در یکی از مؤسسات آموزشی معتبر کانادا که برنامه هایی برای مدیریت و مقابله با شیوع کرونا دارند، ثبت نام کرده اند می توانند از تاریخ 20 اکتبر وارد کانادا شوند. لازم به ذکر است تمامی این مسافران باید پس از ورود به کانادا برای مدت 14 روز قرنطینه شوند.

ads template2
چطور بود؟ ستاره بدین.
[کل: 7 میانگین: 3.7]

تحریریه مهاجر

تلویزیون مهاجر در سال ۱۳۹۸ در شهر ونکوور کانادا تاسیس شد. هدف اصلی تلویزیون مهاجر که یک رسانه مشتمل بر ۸ بخش مختلف است٬ انتقال اطلاعات صحیح به مهاجران فارسی زبان و علاقمندان مهاجرت٬ فارغ از هر جهت گیری مذهبی و سیاسی می باشد. در تلاشیم مهاجرت را توام با آگاهی و راه موفقیت را برای مهاجران هموار سازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا