اخبار کانادااخبار

مهاجرت اعضای خانواده اولویت جدید کانادا

بر اساس نظر سنجی جدید اداره مهاجرت

تمایل به افزایش ظرفیت مهاجرت خانواده ها به کانادا

بر اساس نظرسنجی جدید اداره مهاجرت کانادا از ساکنین این کشور، از آنها درباره رویکرد و نظرشان درباره مهاجرت سوال شد. در این نظر سنجی که سالانه انجام میشود، افراد بیشتری نسبت به سال گذشته تمایل به افزایش تعداد مهاجران بوسیله پیوستن اعضای خانواده با یکدیگر بودند.

کانادایی ها به طور کلی موافقند که مهاجرت برای بهبود اقتصادی در درازمدت، مثبت است. اما می خواهند اعضای خانواده را در اولویت مهاجرت ببینند. حدود 36 درصد از پاسخ دهندگان در یک نظرسنجی اخیر، توسط انجمن مطالعات کانادایی گفته اند که اعضای خانواده افرادی که قبلاً در کانادا بودند باید در اولویت سال 2020 قرار بگیرند. در سال 2016 ، این رقم فقط 30 درصد بود.

مهاجرت اعضای خانواده کانادا

ads template2

در سال 2016 نزدیک 29 درصد مردم کانادا از ورود پناهندگان خشنود بودند. اما در نظرسنجی اخیر این رقم به 16 درصد نزول کرده است. البته نسبت این رای ها در استانهای مختلف متفاوت بوده طوریکه استان های آتلانتیک کمتر اعتقاد داشتند که ورود مهاجران به اقتصاد کانادا کمک خواهد کرد. در مقابل استان آلبرتا با رقم 44 درصد سوال شوندگان بیشترین حمایت را از مهاجرت اعضای خانواده به کانادا داشت.

مهاجرت اعضای خانواده به کانادا، به روش مهاجرتی اسپانسرشیپ همسر و یا اسپانسر شیپ والدین و فرزندان فرد مقیم به کانادا مهاجرت می کنند، اتلاق میشود. حال با این نظرسنجی مستوان انتظارداشت پرونده های اسپانسرشیپ همسر و یا والدین سریع رسیدگی شود؟

چطور بود؟ ستاره بدین.
[کل: 7 میانگین: 3.7]

ادمین مهاجر

تلویزیون مهاجر در سال ۱۳۹۸ در شهر ونکوور کانادا تاسیس شد. هدف اصلی تلویزیون مهاجر که یک رسانه مشتمل بر ۸ بخش مختلف است٬ انتقال اطلاعات صحیح به مهاجران فارسی زبان و علاقمندان مهاجرت٬ فارغ از هر جهت گیری مذهبی و سیاسی می باشد. در تلاشیم مهاجرت را توام با آگاهی و راه موفقیت را برای مهاجران هموار سازیم.

‫2 نظر از خوانندگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا