زندگی کانادایی

هزینه اجاره مسکن در سراسر کانادا چقدر است

برخی از کانادایی‌ها نزدیک به 2000 دلار و برخی دیگر کمتر از 800 دلار اجاره برای مسکن یک خوابه پرداخت می‌کنند.

به گزارش تلویزیون مهاجر به نقل از narcity گزارش جدید Rentals.ca قیمت‌های مختلف اجاره را در 35 شهر مختلف کانادا نشان می‌دهد. میانگین قیمت آپارتمان‌های یک و دو خوابه نشان می‌دهد که مردم انتاریو و بریتیش کلمبیا هرماه خیلی بیشتر از بقیه پول پرداخت می‌کنند.

rent

ونکوور با گرانترین اجاره در بالای این لیست قرار دارد و مردم به طور میانگین مبلغ 1935 دلار برای واحدهای یک خوابه و مبلغ 2578 دلار برای واحدهای دو خوابه پرداخت می‌کنند.

جایگاه بعدی به تورنتو اختصاص دارد شهری که متوسط قیمت اجاره 1816 دلار برای واحدهای یک خوابه و 2407 دلار برای واحدهای دو خوابه می‌باشد.

10مکان دیگر که در لیست گرانترین اجاره‌ها قرار می‌گیرند عبارتند از:

Markham, Burlington, Etobicoke, Mississauga, north York, Richmond, Burnaby,Victoria

درعین حال، ارزانترین اجاره را می‌توان در شهرهای Lloydminster , Alberta یافت. شهرهایی که میانگین اجاره  به ترتیب برای واحدهای یک خوابه و دو خوابه 786 دلار و 899 دلار است.

10 مکان مقرون به صرفه و ارزان این لیست شامل شهرهای زیر است:

Grand Prairie, A.B., Saskatoon, S.K., Lethbridge, A.B.,Red Deer, A.B., Regina, S.K., Edmonton, A.B., Fort Mcmurray, A.B., London, O.N., Winniepeg, M.B., Calgary, A.B.

لازم به اشاره است قیمت های عنوان شده بر اساس گزارش سایت rentals.ca و به صورت میانگین می باشد .

عضو کانال تگرام مهاجر تی وی شوید.
کانال یوتیوب تلویزیون مهاجر را دنبال نمایید.
کانال اینستاگرام آسانترین راه ارتباط

چطور بود؟ ستاره بدین.
[کل: 4 میانگین: 4.3]

ادمین مهاجر

تلویزیون مهاجر در سال ۱۳۹۸ در شهر ونکوور کانادا تاسیس شد. هدف اصلی تلویزیون مهاجر که یک رسانه مشتمل بر ۸ بخش مختلف است٬ انتقال اطلاعات صحیح به مهاجران فارسی زبان و علاقمندان مهاجرت٬ فارغ از هر جهت گیری مذهبی و سیاسی می باشد. در تلاشیم مهاجرت را توام با آگاهی و راه موفقیت را برای مهاجران هموار سازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا