اخبار استرالیااخبار

کاهش قیمت خانه در استرالیا

کاهش قیمت خانه در شهرهای استرالیا

شهرهای استرالیا که شاهد کاهش قیمت خانه بوده اند؟

بر اساس گزارش CoreLogic، روند متوسط قیمت خانه در ماه سپتامبر در استرالیا با کاهش همراه بوده است. این عدد به کاهش قیمت در شهرهای ملبورن و سیدنی مربوط است که مسئول 40 درصد از موجودی خانه در استرالیا هستند. به این ترتیب که متوسط قیمت خانه در ماه سپتامبر در شهرهای سیدنی و ملبورن به ترتیب 3 درصد و 9 درصد کاهش یافته است و نیز از زمانی که قیمت ها در ماه مارس تاکنون اوج گرفت، ملبورن با 5.5 درصد کاهش قیمت مواجه بوده است.

قیمت خانه استرالیا

قیمت خانه در داروین با بیشترین افزایش همراه بوده است و به طور متوسط 1.6 درصد بیشتر شده است. با وجود این افزایش قیمت، داروین همچنان دارای ارزان ترین قیمت خانه در سراسر استرالیا است.

بر اساس نظر تحلیلگران CoreLogic، با برداشتن تدریجی محدودیت های ناشی از کووید_19، پیش بینی می شود فعالیت بازار مسکن افزایش یابد.

قیمت خانه استرالیا

متوسط قیمت خانه در شهرهای استرالیا

داروین: 398،855 دلار

آدلاید: 444،321 دلار

پرث: 445،717 دلار

هوبارت: 489،59 دلار

بریزبین: 504،902 دلار

کانبرا: 644،581 دلار

ملبورن: 666،796 دلار

سیدنی: 859،943 دلار

چطور بود؟ ستاره بدین.
[کل: 2 میانگین: 5]

تحریریه مهاجر

تلویزیون مهاجر در سال ۱۳۹۸ در شهر ونکوور کانادا تاسیس شد. هدف اصلی تلویزیون مهاجر که یک رسانه مشتمل بر ۸ بخش مختلف است٬ انتقال اطلاعات صحیح به مهاجران فارسی زبان و علاقمندان مهاجرت٬ فارغ از هر جهت گیری مذهبی و سیاسی می باشد. در تلاشیم مهاجرت را توام با آگاهی و راه موفقیت را برای مهاجران هموار سازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا