خواندنی هازندگی کانادایی

کانادا از بهترین مکان‌های دنیا برای سفرهای جاده‌ای

اگر قصد دارید در آینده نزدیک به دل جاده بزنید، کانادا یکی از بهترین مکان‌های جهان برای سفر جاده‌ای است.

به گزارش تلویزیون مهاجر به نقل از «narcity»، طبق مطالعه انجام شده از سوی Holidu که 1 دسامبر منتشر شد، کانادا رتبه سوم سفرهای جاده‌ای را به خود اختصاص داد.

کانادا همچنین امتیاز بالایی در زمینه زیر ساخت‌های جاده‌ای کسب کرد. این خبر خوبی است، به این معنا کهبا تکان‌‌های زیاد حین سفر مواجه نخواهید بود.

ads template2

کانادا به دلیل زیبایی طبیعی فوق العادش در نقاطی همچون پارک ملیBnaff و دریاچه Moraine در غرب و آبشار نیاگارا در انتاریو جایگاه خود را محکم کرده است. پس بهتر است هر چه سریعتر از این مکان‌ها بازدید کنید.

«جاده‌های حماسی» کانادا مانند the Sea to Sky Highway  و Icefields Parkwayو شهرهای معروف کانادا همچون تورنتو، ونکوور، مونترال، کلگری، اتاوا و ادمونتون در این رتبه بندی اعتباردهی شدند.

ایالات متحده آمریکا و مکزیک به ترتیب رتبه اول و دوم را به خود اختصاص دادند و کانادا جایگاه سوم را کسب کرد. مالزی، آرژانتین، استرالیا، برزیل، بولیوی، پرو و هند در لیست ده سفر جاده‌ای برتر قرار گرفتند.

road

عوامل مختلفی مانند مکان‌‌های میراث جهانی یونسکو، مناظر طبیعی، تنوع در حیات وحش و تعداد شهرهای بزرگ و عوامل دیگر مانند کیفیت جاده‌ها  و قیمت سوخت (بنزین، گاز) برای تعیین این رتبه بندی مورد بررسی قرار گرفتند.

اطلاعات مهم دیگری که برای تعیین رتبه بندی مورد استفاده قرار گرفت شامل میانگین قیمت یک وعده غذایی، یک کاپوچینو و یک آبجو بود.

اگر به دنبال مکان‌هایی برای بازدید در کانادا هستید، بهترین مکان‌ها برای بازدید اوایل سال جاری معرفی شدند و قطعا مکان‌هایی وجود دارند که ارزش بازدید را دارند.

hami 468

مقصدهای محبوبی همچون تورنتو، ونکوور و مونترال و مکان‌های کمتر توریستی که کمتر از آن‌ها بازدید می‌شود مانند پارک ملی Gros Morn،  پارک ملی Cape Breton Highlands، Whitehorse و دره Okanagan در این فهرست قرار دارند.

با سه ساحل برای بازدید و هزاران کیلومترراه بین آن‌ها، قطعا مکان‌‌های بسیار زیبایی برای دیدن وجود دارد.

عضو کانال تگرام مهاجر تی وی شوید.
کانال یوتیوب تلویزیون مهاجر را دنبال نمایید.
کانال اینستاگرام آسانترین راه ارتباط

 

چطور بود؟ ستاره بدین.
[کل: 0 میانگین: 0]

ادمین مهاجر

تلویزیون مهاجر در سال ۱۳۹۸ در شهر ونکوور کانادا تاسیس شد. هدف اصلی تلویزیون مهاجر که یک رسانه مشتمل بر ۸ بخش مختلف است٬ انتقال اطلاعات صحیح به مهاجران فارسی زبان و علاقمندان مهاجرت٬ فارغ از هر جهت گیری مذهبی و سیاسی می باشد. در تلاشیم مهاجرت را توام با آگاهی و راه موفقیت را برای مهاجران هموار سازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا