اخبار کانادااخبار

ایجاد 3،500 شغل در کانادا

آمازون 3،500 شغل در کانادا ایجاد کرد

آمازون در ونکوور و تورنتو 3،500 شغل ایجاد کرد

روز دوشنبه شرکت آمازون اعلام کرد با ایجاد 3،500 شغل جدید در مشاغل فناوری و شرکتی در شهرهای ونکوور و تورنتو، معادل 9 میلیارد دلار به اقتصاد کانادا کمک خواهد کرد.

در سال های آینده، 3000 شغل در ونکوور و 500 شغل در تورنتو ایجاد می شود که مزایای مشهودی را برای «اقتصاد و جامعه گسترده تر» به همراه خواهد داشت.

بر اساس خبرهای رسیده از آمازون، موقعیت های شغلی جدید از تیم های موجود در سراسر آمازون، مانند AWS، Alexa، تبلیغات آمازون و فناوری خرده فروشی و عملیات ها، پشتیبانی خواهند کرد.

hami 468

Jesse Dougherty، رئیس آمازون و مدیر سایت ونکوور، در اخبار منتشر شده در روز دوشنبه، اعلام کرد: «این شرکت افتخار دارد که در این برهه حساس تعهد خود را نسبت به شهرهای کانادا اثبات کند.»

شغل در کانادا

از سال 2010، آمازون با ایجاد 67،000 شغل، معادل 11 میلیارد دلار به زیرساخت های کانادا کمک کرده ست. این غول فناوری با توسعه قطب ونکوور خود به مساحت بیش از 680،000 فوت مربع، 18 طبقه را در برج شمالی و 17 طبقه را نیز در برج جنوبی اضافه می کند تا مشاغل جدید را در آن جای دهد. پروژه توسعه تا سال 2023 به پایان خواهد رسید.

Kennedy Stewart، شهردار ونکوور گفت: «شهر ونکوور با دیدن اقدامات شرکت آمازون در جهت ایجاد 3000 شغل پردرآمد برای افرادی که می خواهند در شهر ما کار و زندگی کنند، بسیار هیجان زده است.»

«این واقعیت که آمازون سهم خود را در اقتصاد محلی ما دو برابر می کند، قدرت بخش فناوری ما را برجسته خواهد کرد و نشان می دهد که ونکوور جایی است که شرکت ها می خواهند در آن مستقر شده و رشد کنند.»

شغل در آمازون

مشاغل جدید در تورنتو نیز در یک برج اداری به مساحت 130،000 فوت مربع در خیابان یورک شایر مستقر خواهند شد. John Tory، شهردار تورنتو گفت: «اعلامیه امروز آمازون برای تورنتو خبر خوبی است و نشان دهنده اعتماد مستمر به شهر و بخش فناوری ماست.»

hami 468

وی در ادامه اظهار داشت: «من می خواهم از آمازون برای استقرار 500 شغل جدید در قطب فناوری کانادایی خود در تورنتو، تشکر کنم. ما به عنوان یک دولت شهری متعهد هستیم هر کاری که می توانیم انجام دهیم تا به رونق کسب و کارها در هر اندازه ای در شهرمان کمک کنیم.»

بر اساس گزارش ها، کسب و کارهای کانادایی با استفاده از Amazon.ca به رکورد فروش به ارزش 900 میلیون دلار رسیده اند.

چطور بود؟ ستاره بدین.
[کل: 3 میانگین: 5]

تحریریه مهاجر

تلویزیون مهاجر در سال ۱۳۹۸ در شهر ونکوور کانادا تاسیس شد. هدف اصلی تلویزیون مهاجر که یک رسانه مشتمل بر ۸ بخش مختلف است٬ انتقال اطلاعات صحیح به مهاجران فارسی زبان و علاقمندان مهاجرت٬ فارغ از هر جهت گیری مذهبی و سیاسی می باشد. در تلاشیم مهاجرت را توام با آگاهی و راه موفقیت را برای مهاجران هموار سازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا